Zuzana Mauréry a Henry Tóth&Band

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.

Leto s/pod hviezdami

V druhej polovici leta sa na dolnom nádvorí hradu Beckov predstaví, v súčasnosti jedna z najpopulárnejších a najvýraznejších hereckých osobností, charizmatická herečka a speváčka Zuzana Mauréry.

Spevácke kvality a nadanie spojila s významným slovenským gitaristom Henrym Tóthom v sprievode kapely zloženej z rešpektovaných hudobníkov:

Zuzana Mauréry – spev

Henry Tóth – gitara

Viktor Hydveghi – basgitara

Ivan Petrík – klávesy

Peter Gogola – bicie

V špecifickej neopakovateľnej interpretácii a vo výnimočných hudobných aranžmánoch Zuzana Mauréry predvedie publiku repertoár svetových hudobných osobností, akými boli a sú Hana Hegerová, Nina Simone, Barbra Streisand, Marta Kubišová, Vojta Dyk a ďalší, to všetko v citlivo vyskladanej a pôsobivej dramaturgii, v réžii tejto všestrannej umelkyne. Schopnosť Zuzany Mauréry stvárniť široký diapazón emócii, od komediálnych až po dramatickú rozorvanosť napovedá, že tento večer bude po všetkých stránkach mimoriadne silným hudobným a emocionálnym zážitkom!

Brány hradu otvárame: 19:00 hod.

Začiatok koncertu : 20:00 hod.

Vstupenky = Voľné sedenie: 30 EUR / ŤZP 8 EUR

Koncert sa odohrá za každého počasia (výnimkou je veterná smršť, či prudký lejak). Po odohratí 20 minút predstavenia sa vstupné nevracia.

Dĺžka podujatia: 120 minút

Galéria