LA GIOIA "15 ROKOV S VAMI"

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.

Pop – operné trio LA GIOIA je synonymom spojenia štýlu operného „belcanta" a populárnej hudby a je ojedinelým zjavom v Strednej Európe. Originálnym a doteraz nepočutým spôsobom interpretuje skladby svetovej hudobnej scény, dominantne však domáce a české hity. Ich piesne v nápaditých aranžmánoch zasahujú publikum, bez ohľadu na vek, a to priamo do srdca. Trio tvoria: Peter Ševčík/ barytón, Matej Vaník/ tenor a Martin Vetrák/ tenor.

La Gioia znamená v taliančine radosť a o ňu sa s Vami LA GIOIA prichádza podeliť v rámci svojho unikátneho turné po hradoch a zámkoch pri príležitosti 15 výročia existencie tria, pod názvom „15 ROKOV S VAMI". Hrad Beckov medzi nimi nemôže chýbať...

Na dolnom nádvorí hradu predstaví LA GIOIA prierez toho najlepšieho zo svojej tvorby. To všetko v sprievode sláčikového Simple Lounge Quartet.

Koncert robí výnimočným aj fakt, že pozvanie na účinkovanie prijal exkluzívny hudobný hosť - slávny tenorista MIROSLAV DVORSKÝ.

Spoluúčinkuje jeho operný kolega a miestny rodák - Marian Pavlovič.

Koncert sa odohrá za každého počasia (výnimkou je veterná smršť, či prudký lejak). Po odohratí 20 minút predstavenia sa vstupné nevracia.

Brány hradu otvárame: 19:00 hod.

Začiatok koncertu : 20:00 hod.

Vstupenky = Voľné sedenie: 25 EUR / ŤZP 7 EUR

Koncert sa odohrá za každého počasia (výnimkou je veterná smršť, či prudký lejak). Po odohratí 20 minút predstavenia sa vstupné nevracia.

Vstupenky na tel. č. 0905 861 895 (JUDr. Zuzana Loffayová), na email. adrese: medirel@medirel.sk, na www.vstupenky.hrad–beckov.sk, alebo v sieti Ticketportal.

Dĺžka podujatia: 90 minút

Galéria